SÜPER TARİFE

2010-04-07 16:23:00
SÜPER TARİFE ŞİMDİ HER YÖNE! Şimdi SÜPER KART yükleyen tüm Süper Tarifeliler HERYÖNE 10 dakikası 50 kuruşa konuşuyor! Üstelik Turkcell'lilerle 1 hafta konuşabileceğiniz 2 saat de hediye!

 

TL KARTI SÜPER KART= 50 TL AVANTAJ KART= 30 TL STANDART KART= 20 TL
Turkcell'lileri arama 10 dakikası 50 kuruş 5 dakikası 50 kuruş 2 dakikasi 65 kuruş
Sabit hatları arama 10 dakikası 50 kuruş 2 dakikasi 65 kuruş 2 dakikasi 65 kuruş
Diğer operatörleri arama 10 dakikası 50 kuruş 2 dakikasi 65 kuruş 2 dakikasi 65 kuruş
  • Fiyatlar belirtilen yüklemeleri takip eden 30 gün boyunca geçerlidir.
  • SÜPERKART yükleyen Süper Tarifeliler ayrıca Turkcellilerle 1 hafta konuşurken kullanabilecekleri 2 saat bedava kazanabilirler. Bunun için SÜPERKART yüklemeden önce BEDAVA yazip 7060’a göndermeniz yeterlidir.

Ücretlendirme periyodu:
 

 

  • 10 dakikası 50 kuruş için 600 sn, 5 dakikası 50 kuruş için 300 sn, 2 dakikası 65 kuruş için 120 sn’dir.
  • Yükleme yapılmadığı durumda ücretlendirme ve ücretlendirme periyodu Standart Kart yüklenmesi durumunda geçerli olan ücret ile aynıdır.

NOT: 2 saat bedava 30 gün içinde 1 kez alınabilir. 10 dakikasi 50 kuruş ücreti ile diğer operatörleri aramak 300 dakika ile sınırlıdır. 300 dakika sonrası ücretlendirme 2 dakikası 65 kuruştur.

 

AVANTAJ KART Yükleyenler İçin Tüm Turkcell'lilerle Daha Çok Konuşmak İçin Tüm Sabit Hatlarla Ucuza Konuşmak İçin Çok Daha Ucuza Mesajlaşmak İçin Çok Daha Ucuza İnternete'e Bağlanmak İçin

Bu tarife ile ücretsiz kullanabileceğiniz servisler

 

 

Zaten süper tarifeliyseniz 10 dakikası 50 kuruşa konuşmak için SÜPERKART yüklemeniz yeterli. Turkcell'lilerle 1 hafta 2 saat de hediye kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken SÜPERKART yüklemeden önce BEDAVA yazıp 7060’a göndermek. Sms’i bir kere göndermeniz yeterlidir.

  • EN UCUZ yazıp 7000'e göndererek Süper Tarife'ye geçebilirsiniz. Tarife değişikliğiniz gerçekleştiğinde gelecek onay mesajının ardından AVANTAJ veya SÜPERKART ve üstünde yükleme yaparak tarifenizin indirimlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
  • Tüm bireysel Hazır Kart'lılar bu tarifeye geçebilir. Tarife değişikliği ayda 1 kez yapılabilir.
  • Süper Tarife geçişi için atılan SMS 50 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
  • Turkcelllilerle 2 saat bedava kazanmak için 7060’a atılan mesajlar ücretsizdir.

 

AVANTAJ KART yüklemek isteyen Süper Tarifeliler! Diğercep Kampanyasına katılıp hem Turkcell lilerle 5 dakikası 50 kuruşa konuşmaya devam edebilir hem de diğer ceplerle 5 dakikası 50 kuruşa konuşabilirsiniz. Hala Diğercep'e katılmadıysanız FIRSAT yazıp 6666’ya gönderin, AVANTAJ KART yükleyin!

12 TL'ye tüm Turkcell'lilerle 1 hafta boyunca TAM 80 TL'lik konuşmak için NAR yazın 7000'e gönderin. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Her ay sadece 5 TL'ye Türkiye'deki ev ve iş numaralarıyla 1 saat konuşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Artık SADECE 7,8 TL'ye TAM 1 ay boyunca tüm Turkcell'lilerle istediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz.Aylık SMS paketi için AYLIK yazıp 2222'ye gönderin. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Daha UCUZA daha fazla internet kullanmak için siz de hemen ekonomik internet paketlerini seçin! Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Turkcell Telefon Yedekleme, Hava Durumu Paketi, Şans Paketi, Piyasa Paketi

 

 

Numara değişikliği/Devir:

Numara değişikliğinde tarife değişmez, dolayısıyla indirim aktif ise devam eder; devirde hat başka bir tarifen açıldıysa indirimin devam etmesi için tekrar Süper Tarife'ye geçilmesi ve 30 günlük indirim süresinin dolmamış olması gerekir.

Ödemeli arama, konferans görüşme:

TL bakiyenizi ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.

Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde, ücretlendirmelerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ücretlendirme periyodu :

Ücretlendirme Periyodu: 10 dakikası 50 kuruş için 600 sn, 5 dakikası 50 kuruş için 300 sn, 2 dakikası 65 kuruş için 120 sn’dir.
Yükleme yapılmadığı durumda ücretlendirme ve ücretlendirme periyodu Standart Kart yüklenmesi durumunda geçerli olan ücret ile aynıdır.

Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 

 

 

Aynı ay içinde ikinci kere AVANTAJ ya da SÜPER KART yüklemem durumunda indirimli konuşma sürem uzayacak mı?

Evet. Örnek vermek gerekirse 1 Temmuz'da AVANTAJ KART yüklediniz. 15 Temmuz'da tekrar AVANTAJ KART yüklediniz. İndirimli konuşma imkanınız 30 Temmuz'dan 14 Ağustos'a ötelenir.


Hesabımda TL bakiyem var, tarifeye geçip TL yüklemeden indirimli konuşabilir miyim?

Hayır, indirimli konuşmaya başlayabilmeniz için tarifeye geçip onay mesajından sonra tek seferde en az AVANTAJ ya da tek seferde en az SÜPER KART ve üzeri TL yüklemeniz gerekir.


Hesabımda TL bakiyem var, tarifeye geçip AVANTAJ ya da SÜPER KART yüklersem hesabımdaki TL ile de indirimli konuşabilir miyim?

Evet.


Yeni hat aldığımda hattımı bu tarifeden açabilir miyim?

Evet, yeni tesis hatlar bu tarifeden açılabilirler. Üstelik 20 TL hediyeli tanışma seti aldığınızda Süper Tarife indiriminden yararlanabilirsiniz


Belirtilen minimum TL yükleme koşulunu tek seferde mi yapmalıyım?

Evet.


Görüşme içerisinde hediye TL bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?

Görüşme içerisinde başka bir kampanyadan kazandığınız hediye TL’niz bittiğinde Süper Tarife indiriminiz aktif ise (son 30 gün içinde AVANTAJ KART ve üzeri yüklediyseniz) Süper Tarife indirimi ile konuşmanıza devam edebilirsiniz.


Diğer operatörler ile 10 dakikası 50 kuruşa konuşmak için bir limit bulunuyor mu?

Evet. Diğer cepler ve sabit hatlarla 10 dakikası 50 kuruşa konuşabilmeniz için hattınıza toplam 300 dakika tanımlanır. 300 dakika, diğer cepler veya sabit hatlar yönüne yaptığınız indirimli ilk çağrı ile başlar ve 30 gün boyunca geçerlidir. 30 günün sonunda kullanılmayan dakikalar bir sonraki 30 güne devretmez.


300 dakikadan kalan süremi nasıl öğrenirim?

300 dakikadan kalan süreniz ve bu sürenin geçerlilik süresi her diğer operatör yönüne yaptığınız çağrı sonunda ekranınızda bilgi mesajı olarak görülebilir. Ayrıca *456*11# tuşlayarak da ücretsiz öğrenebilirsiniz.


Her SÜPERKART yüklediğimde Turkcell lilerle 2 saat bedava kazanabilir miyim?

Hayır, süperkart yüklemenizi takip eden 30 gün içinde sadece 1 kez Turkcell lilerle 1 hafta 2 saat bedava kazanabilirsiniz.


2 saat bedavadan ne kadar kaldığını nasıl öğrenebilirim?

*123*1# tuşlayarak 2 saat karşılığı hattınıza yüklenen TL bakiyesinden ne kadar kaldığını görebilirsiniz.


Süper tarifeliyim, ve diğercep kampanyasına katıldım, SÜPER KART yüklediğimde diğer cepler ile hangi ücretten görüşeceğim?

Diğercep kampanyasında AVANTAJ KART yükleyen süper tarifeliler diğer ceplerle 5 dakikası 50 kuruşa, SÜPERKART yükleyen süper tarifeliler ise HER YÖNE 10 dakikası 50 kuruşa konuşurlar.

1961
0
0
Yorum Yaz